RU

Ганна Безсонова виграла "Кубок Дерюгіної"

13.04.2009, 11:54

12 квітня у столичному Палаці спорту завершився 17-й за рахунком турнір з художньої гімнастики "Кубок Дерюгіної". Прогнозовано найкращою спортсменкою змагань стала багаторазова чемпіонка світу, двократна бронзова призерка Олімпіад Ганна Безсонова.

Як повідомляє "Мегаспорт", через відсутність провідних гімнасток з Росії і Білорусі, Г.Безсонова впевнено стала першою в абсолютній першості. Судді оцінили виступ українки у багатоборстві більше, ніж на 111 балів. Слідом розташувалася четвертий номер російської збірної Дарія Кондакова. В її активі майже 106 балів.

Не було рівних Г.Безсонової і в індивідуальних змаганнях серії Гран-Прі. Українка брала участь у всіх чотирьох видах програми. І якщо композиція зі стрічкою вже перевірена програма, то інші три були повністю оновлені. Але це не перешкодило Г.Безсоновій перемогти у трьох з чотирьох видів. Тільки у вправах з м'ячем Г.Безсонова припустилася помилки і судді віддали їй тільки п'яту позицію. У цій дисципліні перше місце залишилося за росіянкою Д.Кондаковою.

Ганна Безсонова: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини