Футбольний клуб "Кривбас" почав процедуру банкроства

Футбольний клуб "Кривбас" почав процедуру банкроства - Фото
12.06.2013, 12:11

Криворізька команда офіційно припиняє своє існування через відсутність фінансування

Сьогодні на загальних зборах працівникам футбольного клубу "Кривбас" було оголошено, що у зв'язку з неможливістю подальшого фінансування, криворізький клуб починає процедуру банкрутства.

"Всім працівникам надано двотижневий термін, протягом якого вони повинні завершити розпочаті справи і здати наявне майно", - йдеться в повідомленні прес-служби "Кривбасу".

Нагадаємо, через фінансові проблеми Федерація футболу України виключила "Кривбас" з числа учасників Премр-ліги-2013/2014.

"Кривбас" раніше відмовився їхати на матч останнього туру чемпіонату України з "Волинню" через важке фінансове становище клубу. За це з команди зняли три очки і  оштрафували на 125 тис.грн.

20 травня головний тренер "Кривбасу" Олег Таран прийняв рішення піти з поста головного тренера криворізького клубу. Своє рішення він мотивував невизначеністю подальшої долі клубу.

Ще в зимове міжсезоння з'явилася інформація, що основний спонсор команди  Ігор Коломойський відмовився від фінансування команди. Футболісти та тренери кілька місяців не отримували зарплату, а на базі за борги відключили світло і гарячу воду.
Популярне