Футбол: вперше за 15 років "Реал" тричі пропустив в першому таймі

27.09.2018, 11:54
Футбол: вперше за 15 років

У перший раз з 2003 року мадридський клуб пропустив в першому таймі три голи - знову, як і раніше, від "Севільї"

У матчі футбольного чемпіонату Іспанії мадридський "Реал" в гостях поступився "Севільї" з розгромним рахунком 0:3: дубль оформив Сілва, ще один гол записав на свій рахунок Бен Йеддер.

Таким чином, вперше за останні 15 років всі три м'ячі "вершкові" пропустили в першому таймі.

До цього таке сталося в 2003 році, коли "Реал" також на виїзді програв все тій же "Севільї" з рахунком 0:4.

Стадіон "Рамон Санчес Пісхуан" залишається неприступним для "галактікос" вже протягом п'яти матчів: чотири рази мадридці програли і один раз звели поєдинок до нічиєї.