RU

Футболіста оштрафували на 700 тисяч євро за участь в Олімпіаді

24.09.2008, 15:15

Німецький футбольний клуб "Шальке" оштрафував свого гравця Рафінью на 700 тисяч євро за те, що він взяв участь в Олімпіаді-2008, незважаючи на заборону покидати команду. Керівництво "Шальке" вважає, що бразильський захисник порушив контрактні зобов'язання, а розмір штрафу відображає серйозність провини.

Як повідомляє "Sky Sports", бразильський футболіст оскаржив накладений на нього штраф у Спортивному арбітражному суді (CAS). Рафінью намагається добитися, щоб 700 тисяч євро виплатила Конфедерація футболу Бразилії.

В олімпійському футбольному турнірі беруть участь гравці не старші 23-х років. Крім того, кожна збірна має право заявити трьох футболістів старших цього віку. Рафінью виповнилося 23 роки 7 вересня, а Олімпіада-2008 пройшла із 8 по 24 серпня.

Багато європейських клубів не хотіли відпускати гравців на Ігри до Пекіна, пояснюючи свою позицію тим, що терміни проведення олімпійського турніру не були узгоджені із календарем клубних змагань. Рафінью був відсутній у складі "Шальке" протягом 35 днів.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини