Футболіста оштрафували на 700 тисяч євро за участь в Олімпіаді

24.09.2008, 15:15

Німецький футбольний клуб "Шальке" оштрафував свого гравця Рафінью на 700 тисяч євро за те, що він взяв участь в Олімпіаді-2008, незважаючи на заборону покидати команду. Керівництво "Шальке" вважає, що бразильський захисник порушив контрактні зобов'язання,

Німецький футбольний клуб "Шальке" оштрафував свого гравця Рафінью на 700 тисяч євро за те, що він взяв участь в Олімпіаді-2008, незважаючи на заборону покидати команду. Керівництво "Шальке" вважає, що бразильський захисник порушив контрактні зобов'язання, а розмір штрафу відображає серйозність провини.

Як повідомляє "Sky Sports", бразильський футболіст оскаржив накладений на нього штраф у Спортивному арбітражному суді (CAS). Рафінью намагається добитися, щоб 700 тисяч євро виплатила Конфедерація футболу Бразилії.

В олімпійському футбольному турнірі беруть участь гравці не старші 23-х років. Крім того, кожна збірна має право заявити трьох футболістів старших цього віку. Рафінью виповнилося 23 роки 7 вересня, а Олімпіада-2008 пройшла із 8 по 24 серпня.

Багато європейських клубів не хотіли відпускати гравців на Ігри до Пекіна, пояснюючи свою позицію тим, що терміни проведення олімпійського турніру не були узгоджені із календарем клубних змагань. Рафінью був відсутній у складі "Шальке" протягом 35 днів.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектИнтервью Фукуямы на Visa Cashless Forum 2020: о новой реальности и последствиях пандемии