ФФУ відхилила скаргу "Металіста", матч з "Дніпром" дограють

17.10.2013, 16:45
ФФУ відхилила скаргу
"Дніпро Арена" занурилася в пітьму на 58 хвилин

Харківський клуб наполягав на технічному ураженні для "Дніпра" за погану організацію центрального матчу 12-го туру

Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу України відхилив скаргу ФК "Металіст" (Харків) на постанову Прем'єр-ліги з питання припинення матчу 12- го туру чемпіонату України з "Дніпром".

Відповідно, рішення дирекції залишається без змін і матч "Дніпро" - "Металіст", зупинений після першого тайму, буде дограний з другого тайму. Питання про неправомірні дії вболівальників "Дніпра" і "Металіста" КДК ФФУ розгляне після того, як цей матч буде дограний.

Нагадаємо, центральний матч 12 - го туру Прем'єр-ліги "Дніпро" - "Металіст" був перерваний на початку другого тайму через відсутність освітлення на стадіоні Дніпро Арена". У підсумку арбітр вивів команди з поля, а надалі делегат матчу прийняв рішення скасувати гру. На момент зупинки "Дніпро" вів у рахунку 2:1.