RU

ФФУ починає переговори з Реднаппом

20.11.2012, 17:16
ФФУ починає переговори з Реднаппом - Фото
Гаррі Реднапп (фото: ЕРА)

20-го листопада Федерація футболу України прийняла рішення розпочати переговори з представниками англійського тренера Гаррі Реднаппа щодо його роботи на посаді головного тренера національної збірної України.

Як повідомляє прес-служба ФФУ, сьогодні відбулося засідання президії ФФУ, на якому голова Комітету національних збірних команд та тренерської ради Михайло Фоменко доповів про ситуацію з визначенням кандидатів на пост головного тренера національної команди України. За його словами, в ході обговорення кілька тренерів запропонували запросити фахівця з Англії, а Олег Лужний і Юрій Вернидуб назвали прізвище Реднаппа. Більшість членів комітету підтримали цю кандидатуру.

"На мою думку, Реднапп матиме високий авторитет у гравців збірної. У нього достатньо досвіду, тренерського таланту та вміння мотивувати футболістів. У всіх командах, які очолював Реднапп, він дуже швидко поліпшував якість гри і досягав значного прогресу. На сьогодні цей фахівець - один з кращих англійських тренерів", - сказав Фоменко.

Раніше Федерація футболу України запропонувала зайняти посаду головного тренера екс-капітану збірної України Андрію Шевченку. Втім, легендарний нападник відхилив пропозицію, назвавши її передчасною.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини