ФФУ готова компенсувати Вукоєвичу штраф ФІФА за "Слава Україні"

ФФУ готова компенсувати Вукоєвичу штраф ФІФА за "Слава Україні" - Фото
Андрій Павелко (фото - facebook.com/andriy.pavelko)
10.07.2018, 14:17

Якщо футболістові доведеться сплатити штраф ФІФА, йому цю суму компенсують зі своїх кишень керівники ФФУ: принаймні, так вони обіцяють зробити

Керівництво Федерації футболу України компенсує футболістові Огнєну Вукоєвичц штраф, який наклала на нього ФІФА за словесну підтримку України після перемоги збірної Хорватії над командою РФ на ЧС-2018. Про це у себе в Facebook заявив президент ФФУ Андрій Павелко.

"Вукоєвича усунуто від роботи в тренерському штабі збірної Хорватії і оштрафовано... І це всього лише за слова поваги по відношенню до України... Якщо Огнєн буде оскаржувати рішення ФІФА, то ФФУ надасть йому в цьому юридичну і загальну підтримку. Крім того, ми готові надати додаткову аргументацію та роз'яснення щодо значення вітання "Слава Україні!" - написав депутат від БПП.

Більш того, ФФУ готова розглянути варіанти співпраці з Вукоєвичем, так як, за словами Павелка, ми "цінуємо людей, які віддані Україні і не бояться публічно демонструвати повагу до нашої держави".

Дивіться також: "Слава Україні! Белград, гори!": З'явився другий ролик з Відою

7 липня 2018 року збірна Хорватії виграла у Росії в серії післяматчевих пенальті в чвертьфіналі ЧС-2018 з футболу з рахунком 4:3. Хорватський футболіст Домагой Віда після цього на камеру заявив "Слава Україні! Давай-давай!".  Обидва вони раніше грали в українських клубах. ФІФА назвала це "неспортивною" і "політичною" заявою, загрожувала дискваліфікувати Віду. Хорватська федерація виключила з делегації тільки Вукоєвича - він був помічником тренера. Пізніше ФІФА його ще й оштрафувала.

Українці підтримали Вфду і Вукоєвича, організувавши онлайн-флешмоб: люди ставлять ФІФА на сторінці організації в Facebook мінімальний рейтинг.