RU

Федерація футболу України звинувачує Сафіулліна у брехні

14.07.2009, 13:59

Федерація футболу України спростовує звинувачення Равіля Сафіулліна, голови тимчасової слідчої комісії Верховної Ради, що перевіряв перебіг реконструкції НСК "Олімпійський" у Києві до Євро-2012, про те, що будівництво стадіону йде із затягуванням термінів і завищенням вартості робіт, а гроші розкрадаються.

"У засобах масової інформації розповсюджуються некоректні висловлювання голови Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради на адресу Федерації футболу України.  Зокрема, Равіль Сафіуллін намагається свідомо перекручувати реальні факти, що стосуються кількості представників національної асоціації у складі міжвідомчої робочої групи з питань реконструкції НСК "Олімпійський", - йдеться у заяві ФФУ, текстом якої володіє ЛІГАБізнесІнформ.

У федерації зазначають, що народний депутат бездоказово натякає, що саме ця обставина і сприяла неконтрольованому витрачанню державних коштів під час будівельних робіт на ключовому об'єкті Євро-2012.  "Насправді серед 21 члена міжвідомчої робочої групи є тільки троє представників ФФУ. До того ж їх офіційний статус ніяким чином не впливає на прийняття рішень щодо фінансових питань будівництва, а також на сферу договірних відносин між замовниками і підрядчиками реконструкції НСК "Олімпійський", - вказується у документі. 

ФФУ застерігає ЗМІ від тиражування недостовірної інформації, яку розповсюджує колишній президент Професійної футбольної Ліги Р.Сафіуллін. "Звертаємо увагу на те, що його упереджене інтерв'ю завжди було наповнене критикою на адресу федерації футболу, з якою він публічно воював протягом восьми років свого перебування як голова ПФЛ. Помінявши інформаційний майданчик і обравши кон'юнктурну резонансну тему підготовки до Євро-2012, Равіль Сафіуллін знову завзято викриває підступи Федерації футболу України, але тепер вже маніпулюючи особливим депутатським статусом. При цьому він як і раніше не цурається відвертого перекручування фактів і гучних тенденційних заяв, що не маюьт під собою реальних доказів", - наголошено у заяві ФФУ.

Равіль Сафіуллін: біографія і добірка новин>>>

Євро-2012: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини