RU

Федерація футболу України відповіла "Шахтареві"

21.07.2008, 16:20

Федерація футболу України виступила із заявою у відповідь на ультиматум донецького "Шахтаря" про відклик свого представника з ФФУ.

"ФФУ жодним чином не ставить під сумнів право ФК "Шахтар", як і будь-якого іншого клубу, мати власний погляд з приводу різних ситуацій, що впливають на авторитет українського футболу. ФФУ залишає таке право і за собою, принципово не сприймаючи мови ультиматумів, ігнорування правил статутної субординації та корпоративної етики", - йдеться у заяві Федерації.

"ФФУ не бачить предмету конфлікту в офіційній заяві ФК "Шахтар" і сподівається, що нормальний режим проведення чергового чемпіонату України не буде заручником амбіцій однієї особи, щодо якої Виконкомом федерації прийнято відповідне дисциплінарне рішення", - зауважується в документі.

"ФФУ й надалі вестиме безкомпромісну боротьбу за очищення футбольного середовища країни від одіозних осіб та явищ, що завдають збитків її репутації в очах мільйонів уболівальників", - наголошується у тексті заяви.

Нагадаємо, що "каменем спотикання" стала участь у роботі Ради стратегічного розвитку професійного футболу ФФУ заступника спортивного директора "Шахтаря" Анатолія Попова.

На засіданні ФФУ президент Григорій Суркіс заявив, що не бажає працювати разом з А. Поповим, і запропонував тому залишити приміщення. "Гірники" не стали зволікати з відповіддю - ФК "Шахтар" тут же публічно висунув ультиматум Федерації футболу України. "Ніхто не має права так зневажливо ставитися до представника нашого клубу, - йдеться у відкритому листі клубу. - Якщо наші інтереси в ФФУ не буде представляти Попів, ми просто відкличемо звідти свого представника".


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини