Фанатам "Металіста" загрожує до 5 років в'язниці за побиття

Фанатам "Металіста" загрожує до 5 років в
Источник фото: metalist.ua
12.11.2012, 11:38

У травні нинішнього року на грі з "Шахтарем" харківські вболівальники побили стюардів стадіону "Металіст"

Міліція Харківської області завершила розслідування кримінальної справи за обвинуваченням Івана Салтанова і Артура Польового у побитті стюардів стадіону "Металіст" під час матчу харківської команди з донецьким "Шахтарем" 2 травня 2012 року. Про це повідомляє офіційний сайт "Металіста".

"У ході досудового слідства встановлено: 02.05.2012 під час матчу, в якому "Металіст" приймав донецький "Шахтар", приблизно о 20.05 Польовий А.О. в групі з Салтановим І.І., перебуваючи на території стадіону" Металіст "і в групі з невстановленими особами грубо порушуючи громадський порядок з мотивів явної неповаги до суспільства, безпричинно, діючи з особливою зухвалістю, умисно заподіяли тілесні ушкодження стюардам, які здійснювали охорону громадського порядку на стадіоні", - йдеться повідомленні.

Салтанову і Польовому було пред'явлено звинувачення за ст. 296 ч.3 КК України, матеріали направлено до суду. Дії, передбачені частинами першою або другою статті, якщо вони були вчинені особою, раніше судимою за хуліганство, чи пов'язані з опором представникові влади або представникові громадськості, який здійснює охорону громадського порядку, чи іншим громадянам, які припиняли хуліганські дії, - караються позбавленням волі на термін від 2 до 5 років.