Фігурне катання. Волосожар і Морозов посіли 8-ме місце

16.02.2010, 10:00

Лідери української збірної з фігурного катання - спортивна пара Тетяна Волосожар - Станіслав Морозов посіли восьме місце на Олімпійських іграх у Ванкувері за сумою результатів короткої і довільної програми.

Ще одна українська пара Катерина Костенко і Роман Талан свої перші зимові Олімпійські ігри закінчили на 20-ому місці.

На подіум піднялися дві китайські пари: Шень Сюе і Чжао Хунбо, які були лідерами після короткої програми, зберегли першу позицію і за підсумками двох виступів завоювали олімпійське "золото", а їхні партнери по команді Квін Панг і Джан Тонг стали срібними призерами Олімпіади-2010. Третю сходинку п'єдесталу посіли українка Олена Савченко і Робін Шолкові, які виступали за збірну Німеччини.

Портал ЛІГА.net пропонує стежити за подіями турніру на спеціальному проекті Олімпіада-2010.

Тетяна Волосожар: біографія та добірка новин>>>

Станіслав Морозов: біографія та добірка новин>>>