RU

Експерти УЄФА знову перевіряють Україну

28.09.2010, 17:55

27 вересня почався офіційний візит в Україну групи експертів УЄФА, яка прибула для огляду стадіонів Львова, Харкова, Києва і Донецька. Це перший із серії візитів, протягом яких керівники різних департаментів УЄФА і МОК "Євро-2012" будуть інспектувати місця проведення заходів майбутнього турніру в своїх напрямах.

"Експерти з проведення заходів, логістики, акредитації, забезпечення телетрансляцій, безпеки та інших галузей знайомляться зі специфікою кожної арени, щоб забезпечити довершену функціональність цілого комплексу технічних зон і прилеглих територій стадіонів під час проведення матчів турніру", - сказав директор Євро-2012 в Україні Маркіян Лубківський.

За його словами, для проведення таких детальних оглядів арен, у 2011-2012 роках буде відведено щомісяця по одному дню, щоб до проведення матчів фінальної частини чемпіонату не залишилося жодного невирішеного технічного питання, питання безпеки або інших питань. На цьому тижні в Україні перебувають близько 30 експертів УЄФА.

Паралельно з інспекцією українських арен, делегація на чолі з менеджером з питань організації заходів УЄФА оглядає об’кти проведення фінального жеребкування. До кінця тижня в Україну також прибуде директор департаменту зі стадіонів і безпеки Марк Тіммер.

Євро-2012: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини