RU

Експерти УЄФА знову їдуть перевіряти Україну

26.10.2009, 16:02

26 жовтня починається черговий візит в Україну делегації інспекторів УЄФА з питань стадіонів і безпеки. Фахівці Європейського футбольного союзу перевірять стан реалізації проектів арен і підготовки прилеглих до них територій в приймаючих містах.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі Федерації футболу України, під час чотириденного візиту представники УЄФА проінспектують дорожню інфраструктуру, зокрема, автомагістраль, що зв'язує міста, які прийматимуть Євро-2012 в Україні. 

1-6 листопада відбудеться робочий візит в Україну експерта УЄФА з питань аеропортів Пітера Хемпсона, який перевірить процес розвитку інфраструктури аеропортів всіх приймаючих міст. Відзначимо, що вищезазначені поїздки відбуваються в рамках моніторингу процесу підготовки України до чемпіонату Європи з футболу 2012 року. 

Додамо, що з 4-го по 8-е листопада в Україні перебуватимуть чиновники УЄФА Мартін Каллен і Девід Тейлор, які відвідають українські міста і проведуть зустрічі з представниками центральної і місцевої влади. Під час візиту вони перевірять стан робіт на стадіонах, перебіг реконструкції аеропортів, в тому числі в частині спорудження нових терміналів, обговорять з українською стороною концепції роботи громадського транспорту, безпеки, розміщення вболівальників і тому подібне. Крім того, проведуть зустрічі в меріях приймаючих міст, де їм презентують деталізовані плани Києва, Донецька, Львова і Харкова стосовно прийому матчів фінальної частини Євро-2012. 

Нагадаємо, Виконком УЄФА остаточно визначиться з кількістю українських міст Євро-2012 на грудневому засіданні в португальській Мадейрі.

Євро-2012: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини