RU

Економічна криза вдарила по Євро-2012

31.10.2008, 10:17

В основних і резервних містах України, вибраних для проведення матчів чемпіонату Європи з футболу 2012 року, зупинено роботи на 80% об'єктів. Про це заявив заступник глави Національного агентства з підготовки і проведення Євро-2012 Євген Вілінський.

"Ми проїхали по містах і побачили, що приблизно 80% об'єктів, які повинні розвиватися і активно будуватися, зараз завмерли", - сказав Є.Вілінський, якого цитує "Сєгодня спорт".

Головними причинами він називає вплив економічної кризи, повільне і не завжди правильне прийняття управлінських рішень.

За словами Є.Вілінського, Україна вже сьогодні "не вписується" в строки будівництва нових об'єктів Євро-2012 через тривалі процедури отримання необхідної дозвільної документації. "Всі дозвільні документи на об'єкти, які необхідно будувати, ми можемо отримати, коли вже треба буде проводити чемпіонат", - зазначив він.

Замглави Нацагентства також повідомив, що на сьогодні план з підготовки до Євро-2012 виконується на 60%. "План виконується відсотків на 60, а готовність знижується до нуля", - наголосив Є. Вілінський.

Нагадаємо, новий президент Федерації футболу Польщі Гжегош Лято назвав Німеччину можливим потенційним співорганізатором у проведенні чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Про "український дефолт" у статті "Долар хитає крісло глави НБУ" >>>

Про боротьбу України з кризою у статті "Віддача Тимошенко. Перше читання" >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини