RU

Двоє українських легкоатлетів вирішили змінити громадянство

19.06.2013, 10:15
Двоє українських легкоатлетів вирішили змінити громадянство - Фото
Ганна Князєва (фото - ЕРА)
Українська легкоатлетка Ганна Князєва, що зайняла четверте місце на Олімпіаді-2012 у потрійному стрибку, вже з наступного сезону зможе виступати за Ізраїль. Про це повідомляє прес-служба Федерації легкої атлетики України.

У листопаді 2012 року Князєва вийшла заміж за громадянина Ізраїлю, багатоборця Анатолія Міненка, переїхала жити в Тель-Авів і змінила громадянство. На засідання виконкому ФЛАУ було прийнято рішення дати згоду спортсменці на отримання за скороченою процедурою права виступати за федерацію Ізраїлю. Остаточне рішення про перехід Князєвої прийме Міжнародна федерація легкої атлетики (IAAF).

Також ФЛАУ отримала заяву українського легкоатлета Шерифа Ель-Шерифа (потрійний стрибок) з проханням вивести його зі складу федерації і дозволити виступи за Федерацію легкої атлетики Туреччини. Спортсмен також надав документи про отримання турецького громадянства.

Виконком ФЛАУ прийняв рішення дозволити Шерифу отримати за скороченою процедурою право виступати за Туреччину в разі, якщо турецька федерація компенсує витрати, пов'язані з безпосередньою підготовкою спортсмена. У разі, якщо турецька сторона відмовиться виплатити грошову компенсацію, ФЛАУ наполягатиме на тому, щоб спортсмен не мав права виступати за Туреччину протягом максимального строку, передбаченого Конституцією IAAF, - трьох років.

24-річний спортсмен за свою кар'єру встиг виграти молодіжний чемпіонат Європи в 2011-м і срібну медаль на дорослому чемпіонаті Європи-2012. Виїхати з України він вирішив ще кілька років тому. Шериф - наполовину суданець, по батькові, і тому він сповідує іслам.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини