RU

27.01.2021, 08:13
Два голи і асист. Українець вирвав перемогу бельгійському клубу на останніх хвилинах - Фото
Марьян Швед (фото - KV Mechelen)

Український вінгер Мар'ян Швед забив два голи і віддав асист в матчі за "Мехелен" проти "Васланд-Беверен", вирвавши для своєї команди перемогу в поєдинку чемпіонату Бельгії.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

На дев'ятій хвилині 23-річний Швед підключився до атаки по лівому флангу, технічно прибрав захисника, який стелився у підкаті, і віддав гострий пас в штрафну. Сенді Уолш в один дотик реалізував асист українця. 0:1.

Дивіться також: У стилі Ібрагімовича. Українець Яремчук забив ювілейний гол за бельгійський "Гент" – відео

На 26-й Швед відкрився за спину двох захисників, вийшов на рандеву з воротарем і першим же дотиком перекинув м'яч через візаві. 0:2.

У другому таймі "Васланд-Беверен" відігрався, завдяки двом голам Жордана Фоше. Однак на 90+2-й Швед вирвав перемогу для "Мехелена". Він виявився спритнішим за всіх у штрафному і забив гол з лінії воротарського. 2:3.

Це перший повний матч для Шведа за "Мехелен", другий і третій гол, а також перший асист за бельгійську команду. Авторитетний портал WhoScored визнав його найкращим гравцем матчу з оцінкою 9,1 з 10.

"Мехелен" займає 10 місце в Лізі Жюпіле після 24 турів з 32 очками. "Васланд-Беверен" – на останньому місці, 21 очко.