RU

Допінговий скандал. МОК підтримає найжорсткіші санкції проти РФ

26.11.2019, 16:32
Допінговий скандал. МОК підтримає найжорсткіші санкції проти РФ - Фото
Президент МОК Томас Бах (фото - ЕРА)

Міжнародний олімпійський комітет вітає санкції щодо російських властей, відповідальних за маніпуляції баз даних Московської антидопінгової лабораторії. Про це йдеться в заяві МОК, повідомляє Інтерфакс.

"Будь-яка маніпуляція даними є винятковою відповідальністю російської влади. Російська влада несла відповідальність за збереження цілісності Московської антидопінгової лабораторії", - йдеться в заяві.

МОК засудив росіян, причетних до маніпуляцій, і заявив, що підтримає будь-які санкції проти них.

"Винні мають бути покарані найсуворішим чином через серйозність цього порушення, і тому МОК вітає санкції щодо відповідних представників російської влади", - йдеться в заяві.

У МОК також відзначили, що тінь підозри щодо нового покоління "чистих" російських спортсменів може бути знята, якщо влада РФ надасть необроблені дані.

При цьому МОК висловився за участь у міжнародних змаганнях "чистих" російських спортсменів, які не порушували антидопінгові правила.

Учора Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) рекомендувало виконкому організації усунути Росію від участі в міжнародних спортивних змаганнях на чотири роки.

У вересні 2019-го WADA відкрило розслідування про можливу невідповідність Російського антидопінгового агентства всесвітньому антидопінговому кодексу.

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини