RU

Допінг-проба Блонської підтвердилася. Вона у всьому звинувачує чоловіка

21.08.2008, 14:02

Допінг-проба "Б" українки Людмили Блонської підтвердила пробу "А", яка показала наявність в її організмі анаболічних стероїдів метилтестостерона. Про це повідомив генеральний секретар Федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул.

Він також повідомив, що у четвер відбулося засідання дисциплінарної комісії Міжнародного олімпійського комітету, на якому було заслухано Л. Блонську. "За версією Люди, у всьому винен її чоловік, який бив її і примушував вживати заборонені препарати", - сказав І. Гоцул, якого цитує "Чемпіон".

Самого чоловіка і тренера Л. Блонської на засіданні не було, оскільки він уже повернувся в Україну. "Представники нашої делегації як могли, намагалися відстояти Люду", - відзначив представник федерації легкої атлетики

На питання, чи можуть члени дисциплінарної комісії повірити у таке пояснення Л. Блонської, І. Гоцул сказав, що прямо питання вони не ставили, але у них в очах читалося "чому спортсмен, знаючи про наслідки, не звернувся до міліції, до НОК або федерації за захистом".

Рішення щодо Л. Блонської оголосять у п'ятницю. "Але вже зараз можна говорити, що цієї медалі і цього місця у нас не буде", - зазначив І. Гоцул.

Нагадаємо, Л. Блонська завоювала срібло у змаганнях із семиборства. Ще одна українка Наталія Добринська виграла золото у цій дисципліні.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини