Донецьке дербі: "Шахтар" і "Металург" битимуться за Суперкубок

Донецьке дербі: "Шахтар" і "Металург" битимуться за Суперкубок - Фото
10.07.2012, 13:24

Сьогодні о 21:00 в Луганську розпочнеться футбольний матч між чемпіоном України та фіналістом кубкового турніру

Переможний дубль "Шахтаря" в минулому сезоні дозволив взяти участь в матчі за Інтер Суперкубок України фіналісту кубкового турніру - донецькому "Металургу". Вперше зустріч такого рівня буде приймати Луганськ, а проведе поєдинок кращий арбітр сезону 2011/2012 рр. Анатолій Абдула.

Як повідомляє прес-служба Прем'єр-ліги, до цих пір цей приз вигравали лише дві команди: п'ять разів - київське "Динамо" і тричі перемогу святкували гравці "Шахтаря". Причому з гірниками кожен раз приз піднімав над головою Мірча Луческу.

Історія зустрічей суперників у матчах регулярного сезону досить однобока - там "Шахтар" має велику перевагу і не зазнав від земляків ще жодної поразки. А от з кубковими матчами у "Металурга" виходить краще. Це підтверджує і півфінал 2010 (2:1 на користь підопічних тоді Миколи Костова).

А фінал останнього Кубка за участю цих суперників отримав свого переможця лише в додатковий час (2:1), коли переможний гол Олександра Кучера перекреслив надії "металургів" на перший у своїй історії трофей.

Нагадаємо, що за регламентом, у разі нічиєї в основні 90 хвилин, переможця відразу буде з'ясовано в серії післяматчевих пенальті.

Початок матчу за Інтер Суперкубок України о 21:00, пряма трансляція на телеканалі Інтер стартує на 15 хвилин раніше.