"Донбас" з перемоги стартував у Континентальній хокейній лізі

07.09.2012, 10:05
Хокейний клуб "Донбас" з перемоги стартував у Континентальній хокейній лізі. "Донбас" - перший український клуб, який виступає в КХЛ.

Словаки швидко повели в рахунку вже на другій хвилині гри після точного кидка Кітнара. За три хвилини до перерви "Донбас" відігрався завдяки шайбі Белухіна. У другому таймі суперники знову відзначилися по разу. Спочатку словаків вивів вперед Бакош, а потім донеччани зрівняли - відзначився Туппурайнен.

У заключному періоді "Донбас" забив ще двічі - точні кидки Обшута і Петтерссона принесли дончанам дебютну перемогу в КХЛ.

Наступний матч "Донбас" проведе в суботу в Москві. Суперник - знаменитий ЦСКА.

"Слован" (Братислава) - "Донбас" (Донецьк) - 2:4 (1:1, 1:1, 0:2)

Шайби: Кітнар, 01:04 (1:0). Белухін (Піларж), 16:47 (1:1). Бакош (Ліп'янський), 23:06 (2:1). Туппурайнен (Кііскінен, Віртанен), 39:42-бол. (2:2). Обшут (Туппурайнен), 43:15 (2:3). Петтерссон (Кашпар), 57:42 (2:4).

"Слован": 1. Хостікка - 3. Штайнох, 4. Лужа, 5. Сігалет, 24. Шварна, 56. Мігалік, 78. Бумедьєнн, 80. Табачек - 13. Микуш, 16. Кукумберг, 19. Міклік, 27. Дравецьки, 28. Прайзінгер, 55. Ближняк, 59. Штястни, 61. Бартович, 82. Вондрка, 83. Бакош, 85. Олвецьки, 89. Кітнар, 91. Ліп'янський.

"Донбас": 40. Ерсберг, 4. Сільницький, 5. Уїлсон, 7. Бартуліс, 37. Подхрадськи, 41. Пуйстола, 43. Обшут, 92. Піларж, 10. Петтерссон, 12. Туппурайнен, 14. Недорост, 15. Віртанен, 19. Кііскінен, 23. Шалімов, 34. Белухін, 44. Варламов, 63. Дадонов, 74. Кашпар, 90. Квітченко, 98. Соловйов.

КХЛ - друга за силою хокейна ліга світу після НХЛ, а бюджети клубів складають приблизно від $10 до $50 млн. Самому відомому українському хокейному клубу "Сокіл" раніше також пропонували грати в КХЛ, але кияни не можуть дозволити собі таких витрат і виступають у чемпіонаті України .