RU

До нас їде ревізор. Платіні відвідає Україну

14.04.2009, 08:55

Президент УЄФА Мішель Платіні 14-15 квітня 2009 року перебуватиме в Україні з офіційним візитом, під час якого він планує провести зустріч з керівництвом країни, а також іншими офіційними особами що відповідають за підготовку чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Як повідомляє прес-служба Федерації футболу України, разом з М.Платіні в Київ приїдуть генеральний секретар УЄФА Девід Тейлор, комісар Євро-2012 Жак Ламбер, директор Євро-2012 Мартін Каллен, комерційний директор УЄФА Філіп Марграф, директор департаменту з питань змагань УЄФА Джорджо Маркетті, директор департаменту з питань послуг Стів Ешліманн і виконавчий директор компанії "UEFA Media Technologies" Олександр Фуртуа.

15 квітня у Будинку футболу відбудеться розширена нарада за участю представників УЄФА і української сторони, зокрема - президента ФФУ Григорія Суркіса, віце-прем'єр міністра України Івана Васюника, керівника Координаційного бюро Євро-2012 Іллі Шевляка.

Під час наради відбудеться презентація процесу підготовки країни до проведення фінального турніру чемпіонату Європи 2012 року, зокрема - інфраструктура українських приймаючих міст. Крім цього, буде обговорено низку інших питань, пов'язаних з Євро-2012.

Євро-2012: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини