"Дніпро" достроково вийшов у плей-офф Ліги Європи

23.11.2012, 10:07

Команда Хуанде Рамоса перемагає в Голландії і виходить у плей-офф з першого місця в групі

Дніпропетровський "Дніпро" з рахунком 2:1 обіграв на виїзді голландський ПСВ у матчі п'ятого туру групового раунду Ліги Європи-2012/2013 і достроково забезпечив собі перше місце в групі F.

Цей матч був дуже важливий для ПСВ, адже в разі поразки голландці втрачали шанси на вихід з групи. Тому команда Діка Адвокаата активно почала матч і вже на 18-й хвилині повела в рахунку. Вейналдум отримав м'яч перед штрафною, і, зробивши кілька кроків у штрафну, пробив у ближній кут - Лаштувка виявився не готовий до удару.

Але "Дніпро" відігрався всього через шість хвилин. Стрініч промчав лівим флангом, зробив прострільну передачу на Селезньова і той у боротьбі із захисником відправив м'яч у ворота. До перерви "Дніпро" міг забити ще, але Матеус не реалізував вихід сам на сам, а Селезньов не влучив у ворота з трьох метрів.

У другому таймі "Дніпро" продовжував контролювати гру і на 74-й хвилині подвоїв свою перевагу. Жуліано отримав м'яч біля кутового прапорця і зробив пас на Селезньова, а той відкинув м'яч під удар Коноплянки, який шикарним ударом перекинув воротаря, опустивши м'яч у дальній кут воріт.

Кінцівка матчу видалася напруженою, адже на 85-й хвилині "Дніпро" залишився в меншості після видалення Канкави. Але команда Хуанде Рамоса вистояла, перетворивши останній матч групового етапу на формальність.

ПСВ - Дніпро 1:2
ПСВ:
Ватерман, Манолєв (Локадія, 87), Дерейк, Марсело, Боума, Хатчінсон, Вейналдум, Енгелаар (Депай, 67), Ленс, Матавж, Мертенс
Дніпро: Лаштувка, Мандзюк, Мазух, Чеберячко, Стрініч (Денисов, 69), Канкава, Ротань, Матеус, Жуліано, Коноплянка (Федецький, 85), Селезньов (Зозуля, 77)
Попередження: Хатчінсон, Вейналдум - Стрініч, Канкава, Зозуля
Видалений: Канкава, 84 (друге попередження)
Голи: Вейналдум, 18 - Селезньов, 24, Коноплянка, 74

Нагадаємо, харківський "Металіст" вчора обіграв "Байер" з рахунком 2:0 і також забезпечив собі перше місце в групі за тур до закінчення групового раунду.