RU

Дніпропетровськ корегує плани підготовки до Євро-2012

31.12.2008, 12:44

Дніпропетровськ змушений корегувати план підготовки до чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Державний бюджет на 2009 рік не передбачає достатнього фінансування для підготовки головних об'єктів, необхідних для проведення європейської футбольної першості.

Як повідомляє "Deutsche Welle", гроші з держбюджету передбачені на ремонт доріг і реконструкцію однієї лікарні. Замість цього добудування лінії метрополітену виявилося під питанням. Коштів міського і обласного бюджету для завершення робіт із спорудження метро до 2012 року бракуватиме.

У зв'язку з цим, у місті терміново взялися за розробку плану реконструкції трамвайної лінії, якою б гості чемпіонату могли б діставатися до готелів і стадіону. Невирішеною залишається проблема права власності, а отже, і реконструкції, аеропорту. Всі резерви міської влади для вирішення цього питання вичерпано.

Щоб не втратити шанс прийняти турнір через проблеми з аеропортом, місцева влада ініціювала переговори з сусідніми містами, а саме з Запоріжжям, аеропорт якого можна було б використовувати як стоянку для літаків.

Нагадаємо, керівник Виконавчої дирекції Євро-2012 Федерації футболу Іван Федоренко вже попередив, що Дніпропетровськ може втратити право на участь у проведенні Євро-2012, якщо не вирішить питання про будівництво нового аеропорту.

Євро-2012: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини