"Дніпро" вдома програв "Леху"

20.08.2010, 09:40

Дніпропетровський "Дніпро" з рахунком 0:1 програв польському "Леху" в першому матчі раунду плей-офф Ліги Європи - 2010/2011. Таким чином, "Дніпро" значно ускладнив собі задачу виходу до групового раунду

Дніпропетровський "Дніпро" з рахунком 0:1 програв польському "Леху" в першому матчі раунду плей-офф Ліги Європи - 2010/2011.

Дніпряни пропустили у свої ворота вже на п'ятій хвилині гри. Штілич подав штрафний, Арболеда в падінні головою відправив м'яч у ворота, випередивши Денісова і Каніболоцького. Після забитого м'яча поляки не відійшли в оборону, а намагалися розвинути свою перевагу. Арболеда ледь не зробив дубль, пробиваючи після кутового, але м'яч пройшов поруч зі штангою. Потім Бландровський пробивав метрів з 15, але Каніболоцький цього разу виручив.

В «Дніпра» довгий час нічого не виходив в атаці, та й м'яч у нашої команди практично не тримався. Лише під кінець тайму дніпряни влаштували справжній штурм воріт суперника, але зрівняти рахунок до перерви так і не зуміли.

З поновленням гри господарі поля кинулися відіграватися. Спочатку Калініченко пробивав зі штрафного, але влучив у воротаря. Потім Пашаєв створив момент для Кравченка, удар якого відбив голкіпер, а Гладкому на добиванні не вистачило точності. Дніпряни продовжували тиснути, але атаки в більшості своїй були дуже сумбурними, через що польські захисники легко відводили загрозу від своїх воріт.

Дніпряни могли вирвати нічию вже у доданий час, але удар Шахова влучив у штангу, а Селезньов поцілив у поперечку. У результаті матч так і завершився перемогою польської команди, а "Дніпро" значно ускладнив собі задачу виходу до групового раунду.

Гра у відповідь відбудеться через тиждень у Познані.

Футбол: добірка новин>>>