RU

Євро-2012: більшість команд віддали перевагу Польщі, а не Україні

15.12.2011, 16:11
Євро-2012: більшість команд віддали перевагу Польщі, а не Україні - Фото
167a3796befafa06a334b2fb2d6a31f5.jpg
Вибір тренувальних баз команд-учасниць групового етапу чемпіонату Європи з футболу 2012 року для України не став великою несподіванкою. Він більшою мірою обумовлений результатами жеребкування, але для України в цьому немає великої трагедії. Про це заявив директор турніру в Україні Маркіян Лубківський (на фото).

"За результатами фінального жеребкування було ясно, що переважна більшість команд оселиться в Польщі. На рішення вплинули різні чинники. По-перше, в результаті жеребкування всі збірні, які спочатку найбільше цікавилися українськими тренувальними базами, потрапили на групові матчі в Польщі. Так, оселитися в Україні за умови групових ігор в наших містах планували Росія, Іспанія, Греція, Хорватія та Італія, і всі вони тепер будуть грати, і, відповідно, жити в Польщі. На даний момент Росія і Хорватія не визначилися, де саме вони поселяться в червні, проте вже точно відомо, що їх вибір коливається між польськими базами поблизу міст, де вони будуть боротися за вихід з групи. По-друге, чимало команд задовго до жеребкування віддали перевагу Польщі, і їхній вибір не змінився після 2 грудня", - сказав Лубківський, слова якого наводить інфоцентр "Україна-2012".

Разом з тим він наголосив, що якість тренувальних баз України - бездоганна. І вибір команд на користь польських центрів був зроблений з інших причин. Директор турніру запевнив, що українські тренувальні бази будуть використані, перш за все, як трансферні. Адже за правилами УЄФА, команда повинна прибути до місця проведення матчу мінімум за добу до початку гри. Так, нашими трансферними базами в містах-господарях турніру скористається і Німеччина, і Португалія, і Англія, і Данія.

Нагадаємо, на сьогодні лише три команди прийняли рішення обрати тренувальні бази в нашій країні - Україна, Швеція та Франція.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини