RU

Директор "Дніпра" звинуватив арбітрів в упередженому суддівстві

03.04.2013, 12:06
Директор
Андрій Стеценко (фото: fcdnipro.ua)
Генеральний директор "Дніпра" Андрій Стеценко впевнений, що його команді не вдасться в цьому чемпіонаті зайняти місце вище четвертого через упереджене ставлення українських арбітрів.

"Не будемо брати прості епізоди, а візьмемо три моменти. В матчі з "Кривбасом" Шершун, м'яко скажемо, атакував Зозулю в межах штрафного майданчика; в наступному матчі була атака Ілієвим Селезньова; та в тому ж матчі з "Волинню" була нібито атака Дугласом нападника "Волині". Всі три епізоди трактовані суддями якось по-своєму, хоча вони однакові. Якщо ви не фіксуєте фол на Зозулі та виганяєте його за симуляцію... Чим цей епізод відрізняється від нібито фолу Дугласа на Савича? В одному ставиться пенальті і віддаляється наш захисник, в іншому - навпаки, за симуляцію отримує картку наш нападник. А про епізод з Селезньовим вже все сказали: якщо нібито фол Дугласа вважати 100-відсотковим пенальті, то там - 300 або 500-відсотковий пенальті. Можете не сумніватися: нам скажуть, що все було правильно. І Дуглас суперника пальчиками за трусики потягнув, і Селезньова ніхто не чіпав, а він сам впав. Ми готові до того, що скажуть: все було по-чесному, все нормально. У нас футбол в кожному чемпіонаті закінчується з останнім свистком останнього матчу перед зимовою паузою. Навесні у нас починаються підводні шахи: комусь щось треба, хтось кудись лізе, хтось не хоче вилетіти або прагне зайняти якесь місце. Скажу більше: все, що ми бачимо зараз - це квіточки. Ягідки будуть попереду: коли почнуться, вибачте за фігуральне слово, "лобові" ігри між "Динамо" і "Шахтарем", "Металістом" і "Дніпром" і так далі. Там будуть ягідки" , - сказав Стеценко.

Він також зазначив, що це не випадковість, а закономірність. "Кожен рік - одне і те ж. Нас багато вболівальників дорікають за те, що ми "приросли"до четвертого місця. А ми нічого не можемо зробити в цій ситуації. Тільки піднімаємо голову - отримаєте. Тільки намагаємося більш високе місце - отримайте. Кваліфікація вітчизняних арбітрів досить висока. Будь-який з них вміє судити. Але якщо, скажімо так, вступають в гру якісь сторонні чинники ... Нам всі кажуть: "Дайте факти". Як можна дати факти? А я скажу: дайте мені свисток, і я - непрофесійний арбітр - забезпечу потрібній команді потрібний результат", - додав він.

Стеценко також зазначив, що збільшення кількості арбітрів на матчі до п'яти чоловік нічого не змінило. "Я так розумію, це данина моді. Зараз на всіх великих змаганнях п'ять арбітрів. Я, до речі, до цього абсолютно спокійно ставлюся: якщо потрібно п'ять, нехай буде. Головне, щоб щось змінилося. Але ж у нас нічого не змінюється: стоять за воротами, якщо хочуть - підказують, не хочуть - не підказують арбітру, хочуть - підказують те, що треба підказати... Там все контролюється", - підкреслив він.

Стеценко також висловив упевненість, що його команді не дозволять зайняти друге місце в турнірній таблиці, яке дає право грати в кваліфікації Ліги чемпіонів. "Тому що обставини будуть тільки збільшуватися. Якщо "Дніпро" відстане від команд, що знаходяться вище, на пристойну кількість очок, скажімо, 7-8 за кілька турів до кінця, суддівство стане ідеальним. Відразу ж все стане по-іншому", - підсумував він.

За матеріалами fcdnipro.ua
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини