RU

Директор Євро-2012 задоволений готовністю Львова і Трускавця до турніру

21.09.2009, 13:29

Директор чемпіонату Європи з футболу 2012 року Мартін Каллен позитивно оцінює підготовку Львова і Трускавця до футбольного турніру. Про це він заявив під час поїздки до Львівської області.

Як повідомляє прес-служба Львівської міськради, М.Каллен оглянув будівництво стадіону і аеропорту в Львові, а також ознайомився з підготовкою інфраструктури Івано-Франківська, аеропорт якого буде резервним під час Євро-2012.

Особлива увага представника УЄФА була зосереджена на Трускавці, який було запропоновано використати для прийняття однієї з двох команд-учасниць турніру. "Враховуючи туристичний і рекреаційний потенціал Трускавця, Львів запропонував УЄФА розмістити тут одну з команд. Для цього буде підготовлено тренувальне поле у Моршині і реконструйовано дорогу від Моршина до Трускавця", - сказав директор Департаменту Євро-2012 Львівської міської ради Олег Засадний.

М.Каллен вказав, що Трускавець відповідає європейським стандартам рекреаційної зони і ідеально підходить для проживання і відпочинку будь-якої європейської футбольної команди. Відзначимо, саме футбольні команди самостійно будуть обирати серед запропонованих об'єктів місце для свого розташування, тренувань і відпочинку під час чемпіонату.

Нагадаємо, наприкінці вересня спеціалісти УЄФА проведуть масштабну перевірку українських міст з метою огляду аеропортів, готельної інфраструктури і тренувальних баз.

Євро-2012: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини