"Динамо" виходить в 1/4 фіналу Кубка України

30.10.2013, 15:59

Свердловський "Шахтар" у грі з киянами протримався перший тайм, але на більше команду з Другої ліги не вистачило

Київське "Динамо" у матчі 1/8 фіналу Кубка Украіни-2013/2014 обіграло сьогодні на виїзді свердловський "Шахтар" з рахунком 4:0 і пробилося до чвертьфіналу турніру.

Олег Блохін не взяв до Свердловська воротаря Олександра Шовковського, півзахисника Мігеля Велозу і нападаючого Дьемерсі Мбокані. Через дискваліфікацію гру пропускав Андрій Ярмоленко. З перших хвилин з'явилися на полі Віда, Тремулінас, Дуду, Цуріков і Сидорчук, які рідко потрапляють до складу.

У стартовому складі киян не виявилося жодного номінального форварда, можливо, тому "Динамо" за весь перший тайм і не створило жодного толкового моменту біля воріт шостий команди Другої ліги. Все чим запам'яталися динамівці - дальні удари з-за меж штрафної, лише один з яких (у виконанні Вукоєвича) ніс потенційну загрозу. У "Шахтаря", до речі, був куди більш гострий момент - Шеремет після подачі кутового пробив головою у дальній кут, але м'яч пройшов поруч зі штангою.

У перерві Блохін поміняв Сидорчука на Гусєва і на 52-й хвилині гри заміна спрацювала. Гусєв розігнав атаку лівим флангом, попутно зібравши на себе трьох захисників, віддав пас на Тремулінаса, який навісив на лінію воротарського майданчика, де ніким не прикритий Дуду переправив м'яч у ворота. "Шахтар" міг зрівняти рахунок в атаці у відповідь: Коваль не спіймав м'яч, але воротаря підстрахував Тремулінас, який вибив м'яч з лінії воріт.

Через 20 хвилин Гусєв вже сам відзначився забитим голом, після того як Безус вивів його один на один з воротарем. За три хвилини до кінця гри голом відзначився Браун Ідейє, який вийшов на заміну, що забивав у порожні ворота після прострілу Тремулінаса. У компенсований час Аруна встановив остаточний рахунок, забивши четвертий гол "Динамо" красивим ударом у "дев'ятку".

Нагадаємо, перші чвертьфіналісти Кубка України стали відомі у вівторок : "Шахтар" обіграв "Миколаїв  з рахунком 3:0 і вийшов до 1/4 фіналу, а тернопільська "Нива" пройшла далі без гри, так як київський "Арсенал" не приїхав на матч.