RU

Динамо програло Базелю, пропустивши три м'ячі

21.01.2015, 11:12
Динамо програло Базелю, пропустивши три м'ячі - Фото
Команда Динамо (Київ), гравці якої проводять перший навчально-тренувальний збір сезону в іспанській Марбельї, не зуміла втримати перемогу у товариському матчі проти швейцарського Базеля. Маючи по ходу зустрічі перевагу 2:0, підопічні Сергія Реброва тричі виймали м'яч зі своїх воріт у другому таймі, причому всі голи були пропущені за останні 25 хвилин зустрічі.

Динамівці відкрили рахунок на 10-й хвилині, коли подачу зі штрафного замкнув головою у вільний кут воріт Домагой Віда. Після цього на полі йшла досить напружена позиційна боротьба, і наступного разу вболівальники побачили гол майже через годину: на 64-й хвилині після прострілу Буяльського Лукаш Теодорчик відправив м'яч повз воротаря Базеля - 2:0. Другий пропущений гол мобілізував швейцарців: за наступні п'ятнадцять хвилин вони забили два м'ячі (дубль на рахунку емболія).

На 89-й хвилині, коли, здавалося, все йде до нічийного результату, захисник киян Євген Хачеріді невдало виконав підкат в своїй штрафній. Пенальті впевнено пробив Дельгадо, відправивши динамівців у роздягальню в мінорному настрої. 2:3 - і підопічних Реброва чекає непростий "розбір польотів".

Нагадаємо, що за день до цього Динамо впевнено обіграло дублюючий склад менхенгладбахської Борусії з рахунком 5:1.

Динамо (Київ) - Базель (Базель) - 2:3
Голи: Віда ('10), Теодорчик ('64) - Емболо ('67), Емболо ('79), Дельгадо ('89, з пен.)

Склад Динамо в 1-му таймі: Рибка, Цуріков, Бетао, Драгович, Віда, Велозу, Сидорчук, Ярмоленко, Харатін, Гусєв, Кравець (Хльобас, '32)
Склад Динамо у 2-му таймі: Шовковський, Селін, Хачеріді, Даніло Сілва, Калітвінцев, Рибалка, Буяльський, Ленс, Бельханда, Мякушко, Хлебас (Теодорчик, '56)

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.