"Динамо" повертається з Іспанії до Києва

12.02.2013, 14:20

За два тижні підопічні Олега Блохіна провели чотири контрольні матчі, два з яких виграли

12 лютого закінчився другий навчально-тренувальний збір київського "​​Динамо" в іспанському місті Марбелья, який стартував з 29 січня.

За два тижні підопічні  Олега Блохіна провели чотири контрольні матчі. Здобули дві перемоги (над румунським "Оцелулом" і грузинським "Торпедо"), одного разу зіграли внічию (з російським "Анжи") і один раз поступилися (бразильському "Атлетіко Паранаенсе"). Загальна різниця м'ячів - 7:5, повідомляє офіційний сайт "Динамо".

У тренувальному процесі брали участь 31 футболіст, а в контрольних матчах - 27. Найбільше ігрового часу отримали захисники Домагой Віда (309 хвилин) і Тайє Тайво (296 хвилин) і голкіпер Максим Коваль (270 хвилин).

Кращим бомбардиром команди на другому зборі став Ніко Кранчар, який забив два голи. Ще по разу засмучували суперників Роман Безус, Адмір Мехмед, Андрій Цуріков і Андрій Ярмоленко. Один м'яч був забитий в результаті автоголу.