"Динамо" не змогло перемогти "Сток Сіті"

02.12.2011, 09:30

У матчі п'ятого туру Ліги Європи київське "Динамо" не змогло обіграти англійський "Сток Сіті" на його полі - матч закінчився з рахунком 1:1

Як повідомляє прес-служба клубу, початок матчу був сприятливим для київського клубу. У середині першого тайму після удару Алієва і рикошету від Апсона м'яч залетів у сітку воріт "Сток Сіті". Але втримати переможний рахунок не вдалося - за десять хвилин до фінального свистка точного удару головою завдав Джонс.

"Сток Сіті": Беговіч, Хіггінботем, Хут, Апсон, Шоттон, Діао (Фуллер, 70), Пеннант (Уайтхед, 88), Ділеп, Паласіос, Джонс (Уолтерс, 84), Джером.

"Динамо": Шовковський, Данило Сілва, Бетао, Хачеріді, Вукоєвіч, Алієв, Гусєв, Юссуф (Нінкович, 85), Шевченко (Алмейда, 73), Ярмоленко, Ідейє.

Голи: Джонс (81) - Алієв (27).