"Динамо" не збирається продавати Ярмоленка

"Динамо" не збирається продавати Ярмоленка - Фото
Олексій Михайличенко (Фото: fcdynamo.kiev.ua)
27.06.2012, 17:35

У півзахисника є діючий контракт з клубом до 30 червня 2015 року

Київське "Динамо" не збирається продавати півзахисника Андрія Ярмоленка. Про це заявив спортивний директор команди Олексій Михайличенко.

"Андрій, безсумнівно, талановитий гравець, який надалі буде тільки прогресувати. У зв'язку із цим зрозумілий інтерес до його персони з боку європейських топ-клубів. Але найближчим часом  "Динамо" не має наміру продавати одного з провідних своїх футболістів. Така позиція керівництва клубу і команди повністю збігається з намірами самого Ярмоленка. Андрій неодноразово заявляв, у тому числі і публічно, що хоче грати й прогресувати тільки в "Динамо", - сказав Михайличенко, слова якого наводить офіційний сайт "Динамо".

Михайличенко відзначив, що у Ярмоленка діючий контракт з клубом до 30 червня 2015 року. "Завтра Андрій разом зі своїми партнерами вилітає на другий збір, де буде готуватися до старту нового сезону в складі нашої команди. Як відомо, завдання перед нею стоять непрості. Ось Андрій, тепер уже як один з лідерів "Динамо", разом зі своїми партнерами і буде їх вирішувати ", - зазначив він.
Популярне