RU

"Динамо" є найпопулярнішим клубом в Україні, - опитування

27.08.2013, 12:50
ca99242d1292364c9c5384f7ac3d0bbf.jpg

Серед українських футбольних клубів найбільш популярними є київське "Динамо" (39%) та донецький "Шахтар" (25%). Менш популярні "Металіст" (6%), "Дніпро" (3%), "Карпати" (3%) і "Чорноморець" (3%). Такі дані результатів дослідження соціологічної групи Рейтинг.

За "Динамо" вболівають більше на півночі, в центрі та на заході країни. "Шахтар" практично одноосібний фаворит симпатій на Донбасі, а також ділить першість з "Динамо" на півдні. Найпопулярнішим клубом на сході є "Металіст", дещо випереджаючи "Шахтар", "Дніпро" і "Динамо".

Близько 40% опитаних вважають себе футбольними вболівальниками, у тому числі 9% вважають себе фанатами футболу, 9% - активними вболівальниками, ще 22% - вважають себе вболівальниками, але не активними. Разом з тим, майже 60% - не захоплюються футболом.

Активними вболівальниками залишаються молодь і чоловіки. Майже третина чоловіків активно цікавляться футболом, серед жінок таких втричі менше. При цьому тільки близько 40% чоловіків взагалі не цікавляться футболом, тоді як серед жінок таких більше 70%.

45% футбольних уболівальників України не підтримують ідею об'єднання українського і російського чемпіонатів з футболу в один, а 37% опитаних - ідею підтримують, 17% - не визначилися.

Серед тих, хто не цікавиться футболом, тільки 11% підтримують ідею, а чверть - не підтримують. Дві третини - не визначилися щодо свого ставлення.

Найбільше ідея об'єднання подобається вболівальникам на півдні. В інших регіонах більше супротивників цього. Тільки вболівальники "Чорноморця" і "Металіста" скоріше позитивно ставляться до ідеї, ніж негативно. Серед уболівальників "Шахтаря" і "Дніпра" думки розділилися майже порівну. Вболівальники "Динамо" ідею переважно не підтримали, не кажучи про вболівальників "Карпат", майже 90% з яких висловилися проти.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини