"Динамо" громить чемпіона Ізраїлю

29.02.2012, 15:26

Кияни забили п'ять м'ячів в останньому матчі на ізраїльському зборі

Київське "Динамо" сьогодні зіграло останній матч на тренувальному зборі в Ізраїлі. Команда Юрія Сьоміна з рахунком 5:0 обіграла чемпіона Ізраїлю "Маккабі" з Хайфи. Про це повідомляє офіційний сайт команди.

Перед грою в розпорядженні тренерського штабу залишилося тільки 13 футболістів, решта роз'їхалися по національним збірним. Крім того, не зміг зіграти й Андрій Шевченко, у якого виник рецидив болю в спині.

Основу "біло-синіх" склали бразильці, яких набралося відразу п'ять. Однак виконували соло не вони, а нігерієць Браун Ідей, який набрав хорошу форму. Витримавши кілька атак господарів, динамівці на 17-й хвилині провели масовану атаку, в процесі якої Браун з другої спроби прострілив у центр штрафного, звідки Владислав Калітвінцев без перешкод пробив по воротах з семи метрів.

На початку другого тайму вітер зіграв злий жарт з ізраїльським голкіпером Асафою Мендесом, і "Маккабі" пропустив другий м'яч. Ще через чотири хвилини рахунок став розгромним, завдяки бразильській комбінації Дуду - Бетао. П'ятий гол у ворота "зелених" забитий одним з кращих гравців зустрічі Дуду став найкрасивішим. М'яч після удару хльосткого динамівського півзахисника відправився прямо в дальню "дев'ятку".

"Динамо" - "Маккабі" Х 5:0
"Динамо": Кічак, Бетао, Леандро Алмейда, Данило Сілва, Юсуф (к), Калітвінцев (Лухтанов, 47), Корреа, Дуду, Аруна, Ідейє.
"Маккабі": Мендес, Бульят, Дганії, Коен, Мешумар, Яхья, Боколлі, Розенбаум, Азріель, Чезаре, Амаша.
Голи: Калітвінцев (17), Мендес (32, А.Г), Бетао (36), Аруна (48), Дуду (52)