"Динамо" грає внічию з "Маккабі" і вилітає з Ліги Європи

15.12.2011, 09:35

Кияни безславно попрощалися з єврокубками

Київське "Динамо" зіграло внічию 3:3 з тель-авівським "Маккабі" у матчі шостого туру групового раунду Ліги Європи-2011/2012. Таким чином, команда Юрія Сьоміна посіла третє місце в групі і завершила виступи в єврокубках, не зумівши пробитися в плей-офф.

Щоб претендувати на вихід до 1/16 фіналу, киянам потрібно було вчора перемагати з різницею в чотири м'ячі і сподіватися, що "Бешикташ" вдома програє "Сток Сіті". За виконання свого завдання динамівці взялися з перших хвилин і вже до середини тайму вели в два м'ячі.

Відкрив рахунок в матчі на 12-й хвилині захисник Леандро Алмейда, який після подачі з флангу Олександра Алієва без перешкод переправив м'яч у сітку. Через п'ять хвилин відзначився Олег Гусєв, який замкнув простріл з флангу від Бетао. До перерви динамівці могли забити ще не раз, але м'яч вперто не йшов у ворота. Особливо не щастило Брауну Ідейє, який втратив три відмінних шанси для взяття воріт.

Здавалося, динамівці зуміють завершити розпочате після перерви, тим більше і в паралельному матчі все складалося на їхню користь, коли "Сток Сіті" повів у рахунку в Стамбулі. Але другий тайм став просто катастрофою для "Динамо".

Почалося все на 48-й хвилині, коли суддя видалив з поля Алмейду за фол останньої надії. Після цього "Маккабі" зумів відквитати один гол завдяки точному удару Вереда. Проходить ще три хвилини, і "Динамо" залишається удев'ятьох. Хачеріді був видалений з поля за зайву емоційність і сутичку з суперником. Після цього стало зрозуміло, що динамівцям у цій грі не домогтися потрібного результату, та й "Бешикташ" на той час вже перемагав англійців.

На 62-й хвилині гості зрівняли рахунок. Атар з лівого флангу змістився до центру і пробив обвідним ударом точно в нижній кут. На 75-й хвилині Гармаш помилився у своєму штрафному майданчику і подарував м'яч Даббуру, який вийшов один на один з Ковалем і легко перегравав нашого воротаря. І все ж динамівці зуміли уникнути поразки. На 80-й хвилині гарна комбінація за участю Мілевського, Алієва і Гусєва завершилася голом останнього. Могли кияни й вирвати перемогу, але Алієв влучив у поперечину на останніх хвилинах.