"Динамо" вивозить нічию з Тель-Авіва

30.09.2011, 00:53

Господарі дуже активно почали гру в розрахунку забити швидкий гол. У перші хвилини ізраїльтяни декілька разів небезпечно били з далекої дистанції, але Шовковський був на місці

Київське "Динамо" зіграло внічию 1:1 на виїзді з тель-авівським Маккабі в матчі другого раунду групового турніру Ліги Європи-2011/2012.

Господарі дуже активно почали гру в розрахунку забити швидкий гол. У перші хвилини ізраїльтяни декілька разів небезпечно били з далекої дистанції, але Шовковський був на місці. Витримавши стартовий натиск, динамівці відповіли результативною контратакою на 10-й хвилині. Алієв розрізним пасом вивів Ідейє один на один з голкіпером, і нігерійський форвард не схибив в цій ситуації.

Проте, гравці Маккабі неначе і не помітили пропущеного м'яча і продовжували вести гру. Буквально через хвилину вони могли зрівняти рахунок, але динамівців врятувала поперечка. Потім вже Шовковський декілька разів вступав у гру після ударів Даббур і Медуньяніна. І все ж до перерви кияни не встояли. Перед самим свистком Дор Міха безперешкодно дійшов до штрафної і пробив в дальню дев'ятку.

У другому таймі малюнок гри не змінився: Маккабі постійно й різноманітно атакував, а "Динамо" тільки встигало відбиватися. Лише під кінець матчу кияни мали декілька моментів в контратаках, але абсолютно бездарно їх розбазарили. У результаті друга поспіль нічия для команди Юрія Сьоміна і далі їх чекають два поєдинки з турецьким "Бешикташем", який поступився "Сток Сіті" з рахунком 1:2.

Футбол: всі новини>>>