RU

"Динамо" висуває "Рубіну" жорсткі умови

30.08.2011, 10:37
2417f5f94560bf94a89ed0118f917a4a.jpg

"Динамо" висуває "Рубіну" жорсткі умови

Українські та російські ЗМІ вчора розповсюдили інформацію про те, що півзахисник київського "Динамо" Роман Єрьоменко переходить в "Рубін" за 13 мільйонів євро. Проте, перехід ще не оформлений.

Як повідомляє СЕ в Україні, клуби вже домовилися, футболіст підписав особистий контракт, але трансферний лист буде передано в Казань лише після того, як на рахунок киян переведуть всю суму єдиним платежем. Російському клубу дали час до 31 серпня.

Повідомляється також, що президент "Динамо" Ігор Суркис не хотів відпускати Єрьоменка. Підвищуючи трансферну ціну на гравця, він розраховував не стільки отримати за нього солідну суму, скільки примусити казанців відмовитися від ідеї його придбати. Вирішальним же чинником в цій ситуації стало бажання самого Єрьоменка перейти в "Рубін". По-перше, в Казані вирішили працевлаштувати і старшого брата Романа - Олексія, що грав після "Металіста" у вельми позаштатних фінському "Яро" та шотландському "Кілмарноке". А по-друге, молодший Єрьоменко навряд чи зберіг би у Києві колишню мотивацію, знаючи, яку зарплату міг би отримувати в Росії.

Футбол: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини