"Динамо" вириває перемогу у "Бешикташа"

21.10.2011, 09:48

Київське "Динамо" з рахунком 1:0 обіграло стамбульський "Бешикташ" в матчі третього туру групового раунду Ліги Європи-2011/2012.

Динамівцям в цій грі дуже потрібна була перемога, адже стартові два тури вони завершили внічию. Юрій Сьомін на гру виставив надатакувальний склад, випустивши на поле Шевченка, Ярмоленка, Мілевського та Ідейє. З перших же хвилин динамівці ринулися в атаку і до перерви створили стільки моментів, що вистачило б на декілька ігор, але жодні не реалізували. Гусєв та Ідейє не реалізовували свої виходи один на один, Ярмоленко влучив у штангу, а удар Мілевського з декількох метрів прийшовся в захисників. Гості двічі небезпечно огризнулися, але спершу виручив Шовковський, а потім Михалик в блискучому підкаті нейтралізував Едду, який вже виходив на побачення з голкіпером.

У другому таймі кияни продовжили свій атракціон небаченої щедрості, раз за разом упускаючи вигідні моменти для взяття воріт. Ідейє пробивав головою з декількох метрів і незбагненним чином м'яч проходив мимо. З таким же результатом завершилася і спроба Шевченка. До кінця матчу динамівці помітно втомилися, чим ледь не скористалися гості, але на щастя оборона зіграла без помилок. І все ж доля посміхнулася киянам вже на 94-й хвилині гри. Гармаш після подачі кутового вбив м'яч в сітку і приніс найважливішу перемогу своїй команді.

Таким чином, після трьох ігор в активі українського клубу п'ять очок.

В іншому матчі нашої групи англійський "Сток Сіті" обіграв ізраїльський "Маккабі" з рахунком 3:0.