"Динамо" у першому матчі Газаєва забило австрійцям 9 голів

02.07.2009, 09:32

Київське "Динамо" провело перший матч на підготовчому зборі в Австрії. Суперником був "Аксамс-Гетценс", який кияни обіграли з рахунком 9:0. Це перша гра "Динамо" під керівництвом Валерія Газаєва.

Як повідомляє

Як повідомляє Football.ua, у першому таймі на полі з'явилися Фашан і Алмейда, новачки "Динамо". За стартові 45 хвилин дублем відзначилися Сергій Кравченко і Карлос Корреа. Бразилець один з м'ячів забив з пенальті. Крім того, свій момент використав і Нінкович.

На другий тайм вийшов кардинально новий склад, де з перших хвилин відзначився Гільєрме. Власне, він і забив шостий гол з передачі Ярмоленка. Відразу ж "Динамо" забило ще двічі: обидва голи Алієва, один з них з пенальті. Дев'ятий гол у зустрічі на рахунку Гільєрме.

Динамо - Аксамс 9:0

Голи: Кравченко, 14, 16, Корреа, 22, 27 (з пен.), Нінкович, 36, Гільєрме, 48, 79 Алієв, 52, 54 (з пен.)

Динамо у першому таймі: Шовковський, Фашан, Алмейда, Хачеріді, Ярмоленко, Гіоане, Гусєв, Корреа, Нінкович, Кравченко, Зозуля

У другому таймі: Богуш, Ярмоленко, Алмейда, Хачеріді, Бетао, Вукоєвич, Єрьоменко, Алієв, Гусєв (Нінкович, 67), Гільєрме, Мілевський.

Футбол: добірка новин>>>