"Динамо" програло "Барселоні"

30.09.2009, 09:45

Каталонська "Барселона" з рахунком 2:0 обіграла київське "Динамо" в матчі другого кола групового раунду Ліги чемпіонів.

Перший тайм повністю пройшов під контролем "Барселони". Іспанці відразу заволоділи м'ячем, але

Перший тайм повністю пройшов під контролем "Барселони". Іспанці відразу заволоділи м'ячем, але події не форсували, подовгу розігруючи комбінації біля штрафного майданчика суперників. Такі атаки переважно закінчувалися неточними далекими ударами.

Проте, вже на 25-й хвилині господарі все ж відкрили рахунок. Мессі на правому фланзі увійшов в штрафний і сильно пробив в нижній кут. Після забитого гола "Барселона" продовжила створювати моменти і могла ще тричі забивати, але Олександр Шовковський щоразу рятував свою команду.

Динамівці практично грали без м'яча, лише зрідка організовуючи контратаки. Спочатку Маграо пройшов по лівому флангу, але замість передачі на партнерів неточно пробив з кута штрафного. Другий момент динамівцям створив воротар "Барселони". Він помилився на виході після подачі кутового, але ніхто з киян не зумів добити м'яч у сітку воріт. Під кінець тайму "Динамо" все ж забило, але арбітр відмінив гол через офсайд.

Після перерви "Барселона" ще більше збільшила тиск на ворота "Динамо", і кияни вже думали тільки про те, щоб не пропустити. Але і з цим завданням вони не впоралися. На 75-й хвилині Педро Родрігес точним ударом подвоїв перевагу "Барселони".

Динамівці за всю гру так і не змогли завдати хоч би одного удару у площину воріт іспанської команди.

Відзначимо, що в іншому матчі групи F казанський "Рубін" і міланський "Інтер" зіграли внічию 1:1.Наступний матч Ліги чемпіонів Динамо проведе 20 жовтня на виїзді проти "Інтера".

Футбол: добірка новин>>>