RU

"Динамо" і "Дніпро" можуть виключити з Прем'єр-ліги

30.06.2009, 14:18

Київське "Динамо" і дніпропетровський "Дніпро", можуть виключити із змагань української Прем'єр-ліги. Про це заявив в.о. президента УПЛ Віталій Данилов.

Як повідомляє "Чемпіон", за словами В.Данилова, клуби, які не передали Прем'єр-лізі права на ТБ-трансляції, перестануть бути учасниками УПЛ. Подібне положення міститься у прийнятому 4 червня новому Статуті Прем'єр-ліги України.

"У новому Статуті УПЛ, прийнятому на загальних зборах 4 червня, визначено, що кожний клуб, що є учасником Прем'єр-ліги, зобов'язаний передати права УПЛ. Інакше команда не буде учасником УПЛ", - сказав В.Данилов.

Нагадаємо, "Динамо" і "Дніпро" відмовилися передавати права на телетрансляції своїх матчів Прем'єр-лізі.

Раніше керівництво ФК "Дніпро" звернулося до Адміністративного окружного суду Києва з позовом щодо ліквідації футбольної Прем'єр-ліги України в зв'язку з тим, що вона створена в організаційно-правовій формі, не передбаченій законом.

Раніше на виконкомі Федерації футболу України віце-президент федерації і власник "Дніпра" Ігор Коломойський запропонував відібрати у Прем'єр-ліги права на організацію чемпіонату і передати їх іншій структурі, можливо створеній у ФФУ.

Керівництво "Дніпра" також виступало проти проведення жеребкування Всеукраїнських змагань з футболу серед клубів Прем'єр-ліги сезону 2009/2010 рр. до обрання нового Президента Прем'єр-ліги, але жеребкування все ж відбулося.

Футбол: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини