RU

Димінський передав "Карпати" в управління уболівальникам

20.09.2012, 17:42
Димінський передав
Димінський передав управління уболівальникам (фото: fckarpaty.lviv.ua)
Почесний президент львівських "Карпат" Петро Димінський повністю передав управлінські повноваження клубом вболівальникам команди, про що свідчить укладений сьогодні договір з громадською організацією "Завжди вірні", який об'єднує вболівальником "зелено-білих". Про це повідомляє офіційний сайт команди.

"Основою філософії ФК "Карпати" є те, що саме вболівальники команди є найбільшою цінністю нашого клубу. Це не просто слова. Сьогодні ми зробили історичний крок, фактично передавши їм важелі управління клубом, можливість прийняття як глобальних стратегічних рішень, так і висунення поточних ініціатив. Відтепер кожен уболівальник "Карпат" зможе реально впливати на прийняття тих чи інших рішень", - сказав Димінський.

Таким чином, "Карпати" став першим футбольним клубом в Україні, яким будуть керувати вболівальники. Голова організації "Завжди вірні" Тарас Павлів розповів про те, як фани зможуть брати участь в управлінні клубом: "На нашому сайті і на сайті "Карпат"є інформація про те, коли працює наш офіс. Кожен уболівальник зможе прийти і поділитися своїми ідеями про те , як зробити наш клуб краще. Тепер активні вболівальники вже на правах керуючої сторони ФК "Карпати" регулярно будуть готувати пропозиції, і формувати вимоги до діяльності клубу. Таким чином, всі ініціативи уболівальників будуть розглянуті на загальних зборах клубу, обговорені, і в разі отримання більшості голосів будуть втілені в життя. Виконання даних рішень буде покладено на генерального директора клубу. Ініціативна група буде формуватися з числа вболівальників, які входять до органзаціі "Завжди вірні", і переобиратися шляхом голосування".

Відповідаючи про те, на якому рівні фани тепер будуть взаємодіяти з Димінським, Павлів сказав: "Димінський передав уболівальникам самодостатній європейський клуб зі стабільним фінансуванням і всією необхідною інфраструктурою для прогресу - починаючи від ідеальних умов для тренувань основної команди до постійного розвитку інфраструктури дитячо-юнацького футболу . Клуб виконує абсолютно всі фінансові зобов'язання як перед футболістами та працівниками клубу, так і суб'єктами господарських відносин".

Сам Димінський зазначив, що має намір залишатися інвестором клубу, поки ФК "Карпати" не стане самоокупним.

Досьє на Петра Димінського
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини