Димінський передав "Карпати" в управління уболівальникам

Димінський передав "Карпати" в управління уболівальникам - Фото
Димінський передав управління уболівальникам (фото: fckarpaty.lviv.ua)
20.09.2012, 17:42

Почесний президент клубу має намір залишатися інвестором, поки ФК "Карпати" не стане самоокупним

Почесний президент львівських "Карпат" Петро Димінський повністю передав управлінські повноваження клубом вболівальникам команди, про що свідчить укладений сьогодні договір з громадською організацією "Завжди вірні", який об'єднує вболівальником "зелено-білих". Про це повідомляє офіційний сайт команди.

"Основою філософії ФК "Карпати" є те, що саме вболівальники команди є найбільшою цінністю нашого клубу. Це не просто слова. Сьогодні ми зробили історичний крок, фактично передавши їм важелі управління клубом, можливість прийняття як глобальних стратегічних рішень, так і висунення поточних ініціатив. Відтепер кожен уболівальник "Карпат" зможе реально впливати на прийняття тих чи інших рішень", - сказав Димінський.

Таким чином, "Карпати" став першим футбольним клубом в Україні, яким будуть керувати вболівальники. Голова організації "Завжди вірні" Тарас Павлів розповів про те, як фани зможуть брати участь в управлінні клубом: "На нашому сайті і на сайті "Карпат"є інформація про те, коли працює наш офіс. Кожен уболівальник зможе прийти і поділитися своїми ідеями про те , як зробити наш клуб краще. Тепер активні вболівальники вже на правах керуючої сторони ФК "Карпати" регулярно будуть готувати пропозиції, і формувати вимоги до діяльності клубу. Таким чином, всі ініціативи уболівальників будуть розглянуті на загальних зборах клубу, обговорені, і в разі отримання більшості голосів будуть втілені в життя. Виконання даних рішень буде покладено на генерального директора клубу. Ініціативна група буде формуватися з числа вболівальників, які входять до органзаціі "Завжди вірні", і переобиратися шляхом голосування".

Відповідаючи про те, на якому рівні фани тепер будуть взаємодіяти з Димінським, Павлів сказав: "Димінський передав уболівальникам самодостатній європейський клуб зі стабільним фінансуванням і всією необхідною інфраструктурою для прогресу - починаючи від ідеальних умов для тренувань основної команди до постійного розвитку інфраструктури дитячо-юнацького футболу . Клуб виконує абсолютно всі фінансові зобов'язання як перед футболістами та працівниками клубу, так і суб'єктами господарських відносин".

Сам Димінський зазначив, що має намір залишатися інвестором клубу, поки ФК "Карпати" не стане самоокупним.

Досьє на Петра Димінського