Демонтаж "Олімпійського" завершать до 5 вересня

28.08.2008, 17:09

На замовлення ДП "Національний спортивний комплекс "Олімпійський" демонтажні роботи на стадіоні ведуться силами українських компаній. Очікується, що демонтажні роботи повністю завершать до 5 вересня 2008 року. Про це заявив заступник Міністра України у...

На замовлення ДП "Національний спортивний комплекс "Олімпійський" демонтажні роботи на стадіоні ведуться силами українських компаній. Очікується, що демонтажні роботи повністю завершать до 5 вересня 2008 року. Про це заявив заступник Міністра України у справах сім'ї, молоді та спорту Сергій Драч.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Міністерства, станом на 28 серпня 2008 року згідно із графіком першочергових робіт, фахівцями ВАТ "Мостобуд" демонтовано окремі конструктивні елементи стадіону. Зокрема: чашу олімпійського вогню, два інформаційні табло, вагою 57 тонн кожне, 83 тисячі пластикових сидінь, освітлювальну опору N1 (висота 100 м, вага - близько 300 тонн). Тривають роботи із демонтажу освітлювальної опори N2, репортажно- інформаційного комплексу НСК "Олімпійський".

Із 14 серпня 2008 року генеральний підрядчик демонтажних робіт холдингова компанія "Київмістобуд" почне демонтаж бетонних конструкцій першого ярусу стадіону. У демонтажних роботах постійно беруть участь 150 працівників та 20 одиниць автомобільної техніки, у тому числі 12 кранів.

Нагадаємо, державне підприємство НСК "Олімпійський" підписало договір про виконання робіт із реконструкції стадіону з німецьким архітектурним бюро "GMP von Gerkan, Marg und Partner".

Детальніше про підготовку до Євро-2012 >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта – JTIМимо бюджета транзитом: как Украина стала одним из центров теневого рынка сигарет Европы