RU

Данілов вважає, що ФФУ стала на бік "Дніпра"

13.07.2009, 14:07

Рішення Виконкому Федерації футболу України про призначення 30 днів для перереєстрації Прем'єр-ліги говорить про те, що ФФУ підтримує позов, поданий "Дніпром" на Прем'єр-лігу. Про це заявив президент організації Віталій Данілов в ефірі ТРК "Україна".

"Рішення Виконкому чітко дало зрозуміти, що вони стоять на боці "Дніпра". Я буду розмовляти з президентами клубів, які мене вибрали, пропонувати зробити незалежний юридичний аудит, щоб ми проробили це питання, і якщо ми побачимо, що федерація досить однобоко підійшла до цього питання, то будемо тоді подавати у вищу інстанцію, тобто УЄФА", - сказав В.Данілов.

За його словами, рік назад деякі люди шляхом створення Прем'єр-ліги вирішили просто прибрати неугодного їм Рахіля Сафіулліна, і вибрати собі ручного президента, який буде відстоювати ті чи інші інтереси. "Сьогодні якщо Данілов неугодний і незалежний, то хочуть прибрати Данілова шляхом дискредитації Прем'єр-ліги. А створена Прем'єр-ліга була для захисту інтересів клубів", - вказав президент Прем'єр-ліги.

Нагадаємо, Федерація футболу України дала Прем'єр-лізі 30 днів на те, щоб організація привела свій Статут у відповідність із законодавством України.

Об'єднання професійних футбольних клубів України "Прем'єр-ліга" визнане недійсним і буде припинено шляхом ліквідації. Таке рішення 6 липня прийняв Окружний адміністративний суд міста Києва.

Детальніше про конфлікт в українському футболі>>>
Футбол: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини