COVID-19. Вболівальники на стадіоні можуть привести до катастрофи - ВООЗ

06.08.2020, 12:34
COVID-19. Вболівальники на стадіоні можуть привести до катастрофи - ВООЗ - Фото
Футбольне поле (Фото: Adam Warzawa/EPA)

Директор Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) з надзвичайних ситуацій в області охорони здоров'я Майкл Райан висловив думку, що масове повернення уболівальників на стадіони може обернутися катастрофою, повідомляє прес-служба ВООЗ.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Райан зазначив, що ризик полягає в тому, що вболівальники будуть не тільки відвідувати стадіони, але і будуть користуватися громадським транспортом, відвідувати бари і клуби.

"Велике скупчення людей в 40 000, 50 000 або 60 000 чоловік. Це не просто люди опиняться на стадіоні. Вони будуть користуватися громадським транспортом, відвідувати бари і клуби. Уявіть собі проблеми, які у нас зараз є з нічними клубами і барами, і ви втіснется це все в чотирьох- або п'ятигодинний захід, коли тисячі людей їдуть одним і тим же громадським транспортом до місця проведення заходу, беруть участь в соціальних аспектах. Це може привести до катастрофічних наслідків", - сказав він.

Директор ВООЗ додав, що для початку на спортивні заходи будуть допускати 1000-2000 чоловік. "Ми всі хочемо, щоб наш спорт повернувся. Нам просто потрібно бути обережними ще трохи і робити це крок за кроком", - сказав Райан.

За його словами, нереально очікувати повернення великої кількості глядачів на спортивні заходи в країнах, де все ще фіксують захворювання Covid-19.

Дивіться також: Fox Sports вирішив заповнити трибуни стадіону віртуальними глядачами: відео

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Історії"Машуня, посчитай таблетки". Хватило ли баскетболисту Окунскому перед смертью морфина