RU

ЧС з баскетболу: Україна перемогла віце-чемпіонів світу

03.09.2014, 09:06
ЧС з баскетболу: Україна перемогла віце-чемпіонів світу - Фото

Національна збірна України здобула другу перемогу на чемпіонаті світу з баскетболу, який проходить в Іспанії. У вівторок підопічні Майка Фрателло переграли віце-чемпіонів світу збірну Туреччини з рахунком 64:58.

Перша половина поєдинку пройшла в рівній боротьбі і на велику перерву турки йшли з перевагою всього в одне очко. В середині третьої чверті українцям вдався ривок +8:0 завдяки активності українського американця Юджина Джетера. У підсумку на перерву українці йшли, ведучи в рахунку три пункти. Вирішальний відрізок зустрічі також залишився за підопічними Фрателло, які завдяки цій перемозі вийшли на друге місце в групі.

Наступний матч українці проведуть 3 вересня проти команди Нової Зеландії. З групи вийдуть чотири кращі команди
.

Україна - Туреччина 64:58 (13:13, 12:13, 16:13, 23:19)

Україна: Джетер (10 + 6 передач + 5 втрат), Забірченко (3), Липовий (7), Корнієнко (0 + 6 підбирань), Натяжко (4) - старт; Мішула (19), Зайцев (12 + 5 підбирань), Кравцов (5 + 7 підборів), Пустозвонов (4 + 5 підборів), Михайлюк (0).

Туреччина: Арслан (9), Гюлер (3), Прелдзич (14 + 7 підборів), Хершек (0), Ашик (14 + 20 підборів) - старт; Саваш (7), Гонлум (4), Акьол (3), Тунчері (2), Осман (0).

6 Нова Зеландія  3  0  3 207 250 -43  3

Нагадаємо, раніше збірна України на чемпіонаті світу з баскетболу перемогла збірну Домініканської Республіки і програла команді Фінляндії.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.