ЧС з баскетболу: Україна перемогла Домінікану і програла фінам

01.09.2014, 09:22
ЧС з баскетболу: Україна перемогла Домінікану і програла фінам - Фото
Юджин Джетер (фото - ЕРА)
В суботу в Іспанії стартував чемпіонат світу з баскетболу, в якому вперше бере участь національна збірна України.

Дебют команди Майка Фрателло видався вдалим, і українці в першому матчі зуміли обіграти збірну Домініканської Республіки з рахунком 72-62. Перша половина зустрічі йшла в рівній боротьбі і на велику перерву команди пішли з рівним рахунком 27:27. Ключовою стала третя чверть, яку українці виграли з різницею у вісім очок і в підсумку вже не розгубили здобутої переваги. Найрезультативнішими гравцями у складі українців стали Юджин Джетер (16+4 втрати) і В'ячеслав Кравцов (13+7 підборів).

У другому матчі українці зустрічалися з ще одним дебютантом чемпіонатів світу збірної Фінляндії і програли з рахунком 81:76. Після двох чвертей українці вели в рахунку в два очка, але провалились у третій чверті, програючи по ходу 15-хвилинки 0:19. У підсумку нашій команді вдалося скоротити відрив до п'яти очок, але в заключній чверті фіни за підтримки численних уболівальників утримали переможний результат. В синьо-жовтих знову кращим став Джетер (24+5 підборів + 9 передач).

Наступний матч українці проведуть 2 вересня проти команди Туреччини. З групи вийдуть чотири кращі команди.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.