RU

Червоненко стверджує, що більше 80% готелів не готові до Євро-2012

21.11.2008, 17:43

Більше 80% українських готелів не готові до Чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Про це сьогодні журналістам повідомив екс-глава Національного агентства України із підготовки до Євро-2012 Євген Червоненко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Є. Червоненко відзначив, що з ліквідацією агентства виникнуть проблеми із фінансуванням будівництва об'єктів до Євро-2012. За його словами, це стосується реконструкції доріг, а також будівництва аеропорту і стадіону у Львові.

Крім того, реконструкція НСК "Олімпійський" у Києві обійдеться вдвічі дорожче, ніж будівництво нового стадіону у Донецьку. Є. Червоненко пов'язує це з неефективністю керівництва підготовки до Евро-2012 з боку Кабінету Міністрів України.

Є. Червоненко також закликає провести відкритий конкурс щодо підрядчика на проведення реконструкції Національного спортивного комплексу "Олмпійський". "Давайте хоч один раз зробимо щось у цій країні чесно", - наголосив він.

Нагадаємо, на цьому тижні Кабінет Міністрів ухвалив рішення про ліквідацію Національного агентства з питань підготовки і проведення в Україні Чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Про це журналістам на брифінгу повідомив Віце-прем'єр-міністр Іван Васюник. Рішення було прийняте в зв'язку із реорганізацією системи управління підготовкою України до Євро-2012. Національне агентство, відповідно до рішення Кабінету Міністрів, має бути ліквідоване у тримісячний термін.

Замість Нацагентства створено Координаційне бюро з питань підготовки і проведення в Україні Євро-2012.

Досьє на Євгена Червоненка >>>

Про підготовку до Євро-2012 >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини