RU

Червоненко назвав головну загрозу для Євро-2012

10.10.2008, 16:01

Головна загроза для своєчасної підготовки до чемпіонату Європи з футболу 2012 року - світова фінансова криза, а не дострокові парламентські вибори в Україні. Про це заявив голова Національного агентства з питань підготовки і проведення в Україні Євро-2012 Євген Червоненко.

"Набагато важливіше сьогодні об’єднати зусилля влади в центрі і на місцях в протидії світовій фінансовій кризі. Ми повинні створити такі інвестиційні умови, щоб інвестори були зацікавлені вкладати гроші, вивільнені під час кризи, в українські дороги, готелі, аеропорти", - сказав Є. Червоненко, якого цитує прес-служба Нацагентства.

За його словами, однією з основних завдань Нацагентства є залучення іноземних інвестицій для будівництва і реконструкції об’єктів Євро-2012. "Для цього ми розробили і подали на розгляд Кабміну законопроекти щодо спрощення дозвільних процедур при будівництві об’єктів та впровадження в Україні принципів "єдиного вікна". Але уряд досі не надав ці законопроекти Верховній Раді", - наголосив глава Нацагентства.

Нагадаємо, Віце-прем'єр-міністр Іван Васюник заявив, що уряд не розглядав питання ліквідації Національного агентства з питань підготовки і проведення в Україні фіналу чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Уряд найближчим часом повинен розглянути пропозиції віце-прем'єр-міністра України щодо вдосконалення і коректування системи управління процесом підготовки до Євро-2012.

Підготовка до Євро-2012 >>>

Досьє на Євгена Червоненка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини