RU

Черновецький хоче купити 100% акцій "Арсенала" за 1 грн.

16.01.2009, 15:46

Київський міський голова Леонід Черновецький веде переговори про купівлю 100% акцій ФК "Арсенал" для себе. Причому йдеться про купівлю клубу за одну гривню. Про це він заявив сьогодні на брифінгу.

Відповідаючи на питання, для чого два роки тому клуб було продано і чому зараз його купує мер, Л.Черновецький відзначив, що тоді місто змушене було продати "Арсенал", тому що "там відмивалися брудні гроші", - повідомляє УНІАН.

За словами мера, клуб купував дорогих гравців, котрі отримували насправді дріб'язок, а всі бюджетні кошти залишалися у кишенях тих, "хто видавав бюджетні гроші". "Тепер я хочу купити його за одну гривню, але не на бюджет", - сказав Л.Черновецький.

Швидше за все, за словами Л.Черновецького, очолить ФК "Арсенал" його син. "Заодно я запропоную: ми зберемо хлопців з вулиці, і вони безкоштовно стануть новими Пеле і будуть створювати новий імідж Україні", - відзначив він.

Водночас, він допускає, що у клубі будуть тренуватися і діти багатих людей, але вони будуть платити за це. На питання журналістів, чи згодний президент ФК "Арсенал" Вадим Рабинович продати клуб за одну гривню, Л.Черновецький відповів: "Він дуже порядний єврей".

Мер столиці також розповів, що зараз у переговорах бере участь ще один інвестор, який претендує на 50% акцій клубу. Називати прізвище цього інвестора мер не захотів, але сказав, що це відома, багата людина. Водночас Л.Черновецький наголосив, що хоче купити всі 100% акцій клубу сам.

Щодо того, чи матиме нарешті клуб власний стадіон, міський голова сказав, що в Києві багато землі, і знайдеться ділянка під стадіон для "Арсеналу". Земля, за його словами, буде придбано на загальних підставах, тобто на аукціоні. "Стадіон ми купимо на загальних правах. Ірена Реанольдівна (Кільчицька - ред.), яка займається аукціонами, не дозволить мені купити цю землю дешевше, ніж вона на ринку", - наголосив Л.Черновецький.

Нагадаємо, вчора стало відомо, що Л.Черновецький став новим власником ФК "Арсенал" (Київ), а президентом, можливо, стане його син Степан.

Сім'ї київського мера належатиме контрольний пакет акцій (51%) ФК "Арсенал" (Київ), а 30% дістанеться співвласнику групи "Приват" Ігорю Коломойському, третя частина (19%) - третім особам чи структурам.

Леонід Черновецький: біографія і добірка новин>>>

Футбол: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини